UYARI
LütfenKırmızıalanları boş bırakmayın

Kategoriler

Sipariş Takip

Sipariş Takip

Manisa-cicekci

     Çiçekkurdu aracılığıyla Manisa çiçek gönderimlerinizi zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı günlük olarak sipariş üzerine hazırlanıp, özel kurye aracılığıyla aynı gün saatler içerisinde sevdiklerinize iletilmektedir. Çiçeğinizin hazırlanışından, dağıtımına, dağıtımından sevdiklerinize teslimine kadar her aşamada siz değerli müşterilerimizi SMS aracılığıyla bilgilendirmekteyiz. Dilerseniz sizde sipariş sonrasında edinebileceğiniz sipariş numarası ile çiçeğinizin durumunu eş zamanlı olarak sitemiz üzerinden sorgulayabilirsiniz. Manisa çiçekçileri arasında en büyük çiçekçi olan Çiçekkurdu ile sevdiklerinizi sevindirmek şimdi çok kolay. Hemen şimdi sizde mutlu müşteriler arasına katılabilirsiniz.

Popüler Ürünler

  • Özel Cam Vazoda Sipityum (cymbidium) Orkide

    Özel Cam Vazoda Sipityum (cymbidium) Orkide

    290 TL

    İncele
Ürün Sayısı 20

Manisa çiçekçi mi arıyorsunuz?

Manisa çiçek gönderimlerinizde bulunabileceğiniz yerel çiçekçi mi arıyorsunuz? veya daha önce verdiğiniz çiçek gönderimlerinden memnun kalmadınız mı? Seçtiğiniz çiçek yerine daha alt kalitede veya farklı içeriğe sahip çiçekler mi gönderildi? Çiçekkurdu online çiçek market ile asla çiçek gönderimlerinizde böyle bir sorun yaşamazsınız. Çünkü;

-Sadece kendi seralarımızda yetiştirdiğimiz birinci kalite çiçekleri aranjmanlarda kullanmaktayız.

-Aranjmanlarda kullandığımız çiçeklerin tamamı günlük kesim çiçeklerdir. 

-Aranjmanlarınız sadece yetkin tasarımcılar tarafından hazırlanmaktadır.

-Çiçekleriniz hiç bir aracı firma olmadan doğrudan Çiçekkurdu firmasına bağlı olan özel kuryeler ile sevdiklerinize ulaştırılmaktadır. Sipariş ekranında seçtiğiniz saat aralığında çiçeğinizi teslim etmek adına yoğun bir çaba göstermekteyiz. 

-Siparişinizin hazırlanışından, dağıtımına ve teslim aşamasına kadar her aşamada sizleri SMS aracılığıyla bilgilendirmekteyiz. Dilerseniz sipariş sonrası verilen sipariş takip kodu ile sitemiz üzerinden çiçeğinizin durumunu eş zamanlı olarak sorgulayabilirsiniz. 

-Çalışma saatleri içerisinde ister telefon, ister canlı destek üzerinden anında müşteri temsilcimize bağlanıp profesyonel ve yetkin destek alabilirsiniz.

-En büyük Manisa çiçekçisi olan Çiçekkurdu ile sevdiklerinizi sevindirmek çok kolay.

-Tüm çiçeklerimiz gülümsetme garantilidir :)

Manisa Çiçek Siparişi, Manisa Çiçekçi, Manisa Çiçek Gönder